City Of The Future logo City Of The Future logo
MANA
Taste the future

Future food Sustainability

HEALTH

ENVIRONMENT

AGRICULTURE

Manu vyrábí společnost Heaven Labs v Modleticích u Prahy. Firma byla založena v roce 2014 českým vizionářem Jakubem Krejčíkem, který založil společnost s malým startovacím kapitálem a bez pomoci investorů. Jeho záměrem nebylo jen navrhnout prášek pro špičkovou výživu, ale také ekonomický a ekologický produkt, který by urychlil vývoj udržitelných potravin.

První oficiální verze ve formě prášku vznikla v domácích podmínkách v srpnu 2014. V roce 2016 byl na trh uveden ManaDrink, již homogenizovaný nápoj, který vychází z receptury prášku. Od roku 2019 vyrábí Heaven Labs také ManaBurger, první nutričně kompletní a 100% rostlinný burger na světě. Společnost přitom neustále pracuje na zlepšování složení a nutriční hodnoty svých jídel, a tak je dnes na světě již šestá receptura Mark 6.

Z původně malého start-upu je dnes globální značka. Prostřednictvím e-shopů prodává nejen v České republice, ale také v celé Evropě včetně Velké Británie a už přes rok i v USA. V rámci Česka se společnosti daří i v retailu, kde obsadila všechny klíčové obchodní řetězce a ManaBurger proniká i do gastronomie. Firma neustále pracuje na dalším růstu a dostupnosti.

Od samotného začátku byl jedním z hlavních cílů společnosti vymyslet potravinu, která bude nejen nutričně kompletní a chutná, ale také ohleduplná vůči životnímu prostředí a odpoví na otázky týkající se výživy lidstva o několik desítek let. Proto jsou všechny potraviny 100% rostlinné  a podrobeny vlastním testům, laboratorním analýzam certifikovaných laboratoří i klinickým studiím světových institucí. Díky tomu je společnost schopna pečlivě vybírat jen takové ingredience, které mají vysoký nutriční obsah v poměru k zanechané ekologické stopě.

Dlouhodobým cílem je vyrábět všechny produkty v uzavřeném environmentálním řetězci – pokud možno s nulovou uhlíkovou stopou. V posledních letech již Mana spustila změnu paradigmatu ve způsobu, jakým lidé přemýšlejí o jídle.

Social media
IG: https://www.instagram.com/mana.global/
FB: https://www.facebook.com/drinkmana
Twitter: https://twitter.com/drinkmana
YTB:https://www.youtube.com/c/MANA-FOOD-FOR-BETTER-LIFE

Contacts
https://drink-mana.com
magic@drink-mana.com
+420 228 883 296